Skeletal Family potvrzují návrat na scénu

Když jsme na začátku roku na stránkách CzS informovali (konkrétně tady), že se gothic rocková legenda Skeletal Family rozpadá jen pár týdnů po vydání výborné desky Love, Hope and Despair, vypadalo to na definitivní konec kapely. To ale ani sami členové netušili, že se po téměř dvou desetiletích z uměleckého exilu vynoří původní zpěvačka Anne-Marie Hurst, kterou naposledy fanoušci zahlédli jako frontmanku Ghost Dance.

Dnes je situace naprosto jiná. Po oťukávání Anne-Marie s kytaristou Stanem Greenwoodem a basákem Rogerem 'Trotwood' Nowellem se původní trio dalo do práce na nových písničkách, které se postupně přelily do koncertního repertoáru Skeletal Family a nasály tak Hurst (i když to původně dementovala) nazpět do kapely. Na pětici pak veterány doplňují Steve Crane (bicí) a Ian "Karl Heinz" Taylor (klávesy).

V létě kapela nahrála podstatnou část nové desky, která vyjde hned na začátku příštího roku. Vedle toho se pětice začíná postupně rozjíždět po štacích celé Evropy, takže krize se zdá být úspěšně zažehnána. Anne-Marie Hurst vedle toho vede i svojí vlastní partu Anne-Marie, která je personálně i repertoárem se Skeletal Family propojena.

Skeletal_Family

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Tak že bych je nakonec přece jen viděl ? ;-)
Maturity se daj přesunout na září, ne? ;) :D
A to mě patrně uteče kvůli maturitě. Tak doufám, že budu mít jinou příležitost.
No tak sláva! takhle nas napinat...ted šup na festivaly do Nemecka a Polska!
Super, myslim ze si tohle si promoteri z WGT nenechaji ujit:)
Já myslim, že by neměli...a v tom případě by to nemělo utéct ani nám jako divákům! :)

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.