Siouxsie and the Banshees v Brně 1995

siouxsie_brno_1995_cropDnes se v našem retro okénku podíváme za brněnským koncertem Siouxsie and the Banshees. Tři krátké příspěvky z různých tiskovin, tři pohledy s dost rozdílnými výslednými pocity z navštíveného večera. Takto viděli koncert v brněnské sportovní hale 19. února 1995 pánové Antonín Zabloudil, Zdyněk Figura a Jan Matějovský.

 

 

 

 

 

Zdroj: miXík (Díky!!!)

 

Opakování, matka moudrosti - jak už sám název "Retro" napovídá, v této rubrice oprašujeme opravdové lahůdky s gothic příchutí, posbírané ze stařičkých tištěných hudebních (i jiných) magazínů, zavátých neúprosným nánosem času, které po letech znovu opucujeme, vypulírujeme a vrátíme do oběhu. Důvodem pro toto počínání je zaprvé snaha o zachování informací (neboť papírové časopisy ve srovnání s e-podobou většinou neoplývají přílišnou životností), zadruhé abyste věděli, co se o goths, této kultuře a kapelách psalo před deseti, dvaceti lety a měli srovnání, o kolik vnímání médii postoupilo, a zatřetí protože tyto články mívají i po tak dlouhé době jistou informační hodnotu.

Podílet na obsahu této rubriky se samozřejmě můžete i vy, takže pokud máte někde na půdě, ve starém harampádí, pod postelí nebo pilinami s morčetem podobné časopisy se souvisejícími články, které byste byli ochotní nascanovat (případně zapůjčit k nascanování) a dát našim čtenářům k disposici skrze CZ Sanctuary, ozvěte se, prosím, na mail redakce@sanctuary.cz. Předem děkujeme!

Siouxsie and the Banshees
Napsal: Antonín Zabloudil, Zdyněk Figura, Jan Matějovský
Médium: (únor 1995)

 

siouxsie_brno_1995_1

 

siouxsie_brno_1995_2

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.