Pražské Rock Café v listopadu opět rozezní plugged koncerty

I ti nejméně pozorní návštěvníci koncertů na území Prahy si nemohli nevšimnout, že v uplynulé době ze seznamu klubů, kam se pravidelně situovaly černooděnecké parties, vymizelo legendární Rock Café. Vzhledem k aktuálním zprávám na webu o opětovném zahájení plně burácejících koncertů, které je naplánováno na letošní listopad, mohou mít všichni příznivci těchto prostor důvod k radosti. Zde je vyjádření přímo od vedení klubu:


"Nejdříve ze všeho bychom Vám rádi sdělili tu příjemnější informaci - stavební firma se zřejmě rozhodla dodržet termín dokončení oprav a pracuje na dvě směny! Nikdo nás o tom však z Prahy 1 neinformoval.

Po dlouhých měsících čekání, opravování a vytlumování začne tedy náš klub Rock Café opět plnit svou nejpodstatnější funkci – tedy pořádat plnohodnotné "plugged" koncerty! Naše „neverending story“ se tak už snad opravdu blíží ke konci a od 1.11. 2010 se počítá se znovuotevřením hlavního hudebního sálu a obnovením koncertní činnosti v plné míře!

A teď to méně příjemné.
Zajímavé chování Prahy 1 ke klubu Rock Café má další pokračování. Totiž - přišlo nám z Prahy 1 vyúčtování za služby. A ačkoli jsme vždy mívali přeplatek a peníze nám vraceli, tak tentokrát nám vyměřili enormní nedoplatek ve výši 605.287 Kč zpětně za roky 2008 a 2009!
Nevíme, co se přihodilo, ale vypadá to, že Praha 1, která je v SVJ v domě Národní 20, kde Rock Café sídlí, většinovým vlastníkem, změnila způsob vyúčtování, aniž by nás o něm jakkoli informovala. A to tak, že opět poškozuje náš klub. Okrajem už jen drobná informace – není nám jasné, jak se ve sklepě dá za rok protopit víc než 400.000 Kč, obzvláště, když po dobu rekonstrukce jsou radiátory zcela odpojeny…?
Že by opět šlendriánství, nebo záměr???
Možná jen styl spolupráce…
Držíme si všichni palce!

Vedení a všichni z Rock Café"Na co se tedy v listopadu můžeme po dlouhém dietním období těšit? Vypíchněme například tyto dva chystané rockabilly večírky:


5.11.CARLOS & HIS COYOTES (CZ)
27.11.THE HILLBILLY MOON EXPLOSION (SWISS) + THE SLAPDASH (CZ)

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.