Dva ruští goths obviněni z kanibalismu

Dva ruští mladíci, kterým je přisuzována příslušnost ke gotické subkultuře, čelí obvinění z vraždy a kanibalismu. Obžalovaní měli šestnáctiletou studentku Karinu Barduchianovou brutálně zbavit života, uvařit a pozřít. "Pokrm" navíc vrazi nabídli nic netušící spolubydlící, která jej snědla. Soud byl v současné době pozastaven kvůli soudní expertize fotek těla z místa činu.

Dvacetiletý Maxim Golovatskič a jeho stejně starý kamarád Juri Mozhnov dívku utopili ve vaně, následně rozřezali její tělo a maso spolu s bramborami připravit jako jídlo. 

O rekonstrukci případu se pokusila čínská televizní stanice:Zdroj: Side-line.com (Cannibal goth duo kill and serve meat of 16 year old girl with potatoes)

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Zismarja, to je jak ze Sims :D ale v kazdym pripade bych to prisuzoval spatnymu vlivu skladby "napln rakvi" od Cradle of Filth :whistle:
Jasný, no...ale tak pro média to jsou všechno Goths. Lidi ze scény to teď v Rusku nebudou mít asi zrovna jednoduchý. Ale neni na jednu strnu divu, tohle je fakt hnus... :-x
je to hnusny..<br />ale to se v tom rusku deje nak casto ne..

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.