8.1.10: Změny v lineupu dnešního Dark Exit II (aktualizováno v 18:09)

Vypadá to, že letošní koncertní sezóna na temné scéně nevykročila do nového roku zrovna štastnou nohou. Souhrou několika nepříznivých událostí doslova jen pár hodin před začátkem akce dochází k některým nečekaným změnám v sestavě.

Včera v podvečer nepozorný řidič neubrzdil své vozidlo a srazil zpěvačku projektu LateXjesuS Orianu von Braun, která utrpěla otřes mozku a pohmoždění žeber. Jelikož Oriana zůstává i nadále hospitalizována, nemohou večer LateXjesus v Exitu vystoupit. Dramaturgii Dark Exit II však zachraňuje pražská EBM úderka No Name Desire, která doslova v hodině dvanácté příslibila svou účast.

Doufejme, že se jedná o jedinou změnu, která první letošní koncertní akci postihne. Vlivem sněhové kalamity však visí otazník nad účastí dalších mimopražských kapel. O dalším vývoji situace Vás budeme průběžně informovat na našich stránkách, konkrétně v tomto článku. Případné novinky budou označeny dovětkem "Aktualizováno" v názvu článku a časem updatu.

Držíme pořadateli Dark Exit II a kapelám palce!

Aktualizováno ve 14:53 - Bohužel to vypadá, že nepříznivá konstelace šíří své vibrace i nadále, neboť se z důvodu sněžné kalamity do Exitu nedostane formace Greedy Invalid. Sama kapela se k této situaci vyjádřila v sms od kytaristy Smrka (výňatek): "...mrzí me to ale musíme to odvolat. U nás jsme uplně zasypaní a stále huste sneží a je to stejné i po ČR. Všude je varování, takže se moc omlouvám ale riziko je příliš velké...". Pořadatel akce se aktuálně aktivně snaží sehnat za Greedy Invalid náhradu. Dobrou zprávou však je, že Alvaréz Peréz by již touto dobou měli být v autě na cestě do Prahy, doufejme, že situace na silnicích nebude příliš vážná a že kapela šťastně dorazí.

Jistými body v živém programu tedy jsou Alvaréz Peréz a No Name Desire, ve hře zůstává jméno náhradníka za Greedy Invalid. O dalším vývoji Vás budeme informovat.

Aktualizováno ve 18:09- Vzhledem k tomu, že situace na silnicích je hodinu od hodiny horší a horší, nepodařilo se bohužel zajistit náhradu za nedorazivší Greedy Invalid. Odměnou by měla být prodloužená DJs afterparty, kde se vedle Sanctuary.cz DJs Teamu představí také ostřílený matador DJ Cassiel. Organizátor akce se našimi ústy omlouvá a pevně doufá, že návštěvníci akce pochopí změny v programu.

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.