Turbonegro zahrají v Praze již v sobotu

Turbonegro v PrazeDeath-punk na norský způsob v podání formace Turbonegro, patřící mezi klasiky žánru, přijíždí do Prahy. Jejich divokou show můžete vidět 15. srpna v Paláci AKropolis.

Turbonegro (N)

Kultovní norská death-punková kapela konečně po mnoha letech opět v Čechách! Jejich geniální mix hard coru, punku a glam rocku, spolu s hodně specifickou image a vyhlášenou divokou pódiovou show, dokázali vytvořit živoucí legendu, punkovou "sektu" pravověrných fanoušků po celém světě, takzvané Turbojugend. Kapela, s několika přestávkami, funguje od roku 1989, vydali 8 studiových alb a nespočet singlů, živáků, kompilací i DVD. Desky jako "Ass Cobra" (1996, Amphetamine Reptile Records/Bitzcore), "Apocalypse Dudes" (1998, Virgin Rec./Bitzcore) či "Scandinavian Leather" (2003, Bitzcore/Epitaph) jsou dnes již klasikou a stále vyhledávaným zbožím. Nenechte si ujít velmi prestižní hudební událost punk rockové scény 15.srpna v žižkovské Akropoli, na tuto akci jistě nezapomenete!


Turbonegro  - Get It On

Flaming Cocks

Dravý kvintet Flaming Cocks se vrací na pódium, aby svým předskokanstvím poctil jednu z největších kapel rockové scény. Vliv kapel jako jsou právě Turbonegro, Misfits, Ramones, Mötorhead, nebo Elvise Presley, se podepsal na stylu této pražské party. Mísí se zde punková hravost a hard-corová údernost. Obojí je pak zahaleno do rock’n’rollového hávu a podtrženo klasickým kontrabasem. Svým turborock’n’rollem Flaming Cocks těšili návštěvníky klubů, hospod a festivalů po celých pět let své existence, až do svého rozpadu v únoru 2008. Jejich vystoupení v Akropoli není comebackem, ale vzdáním holdu kapele, která je ovlivnila víc než kdokoliv jiný.

Turbonegro (N) + Flaming Cocks
15. srpna 2009 (19:00)
Praha, Palác Akropolis (Kubelíkova 27)
Vstup: 460,- Kč (Emergency Shop, Rocksters, Maximum Underground); 480,- Kč (Ticketstream) předprodej / 550,- Kč na místě

Turbonegro poster - Klikněte pro zvětšení

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.