V pořadí již čtvrtý Dark:Live:Fest zaplní Matrix

V sobotu 2. června se v pražském klubu Matrix uskuteční čtvrté pokračování Dark:Live:Festu - festival pro příznivce tvdrší elektroniky, breakecoru, EBM a podobných alternativních odvětví elektronické hudby.


Zdroj: www.darklivefest.com
Tentokrát se představí například projekt Davida Christiana, Cervello Elettronico, ze USA.

Komu se líbí kapely ve stylu Synapscape, nebo S.k.e.t., tak Cervello Elettronico můžeme jedině doporučit. Na svém kontě má zatím jedno CD s názvem Negate The Instigator Crunch. Jako headliner byl vybrán německý Christian Pallentin: P.A.L, který má za sebou řadu výborných desek u vydavatelství ANT-ZEN, jak s ambientními nápady, tak především s bicími experimenty. Mezi jeho nejznámější skladby patří Metrum a Gelöbnis. Hned po Christianovi bude následovat domácí projekt mulpHia-necrobit, který přislíbil trochu experimentů s 8 bitovými zvuky, jež můžete znát z prvních her na Atari. Jako bonus zahraje klasické Electronic Body Music.

Jako další v řadě vystoupí francouzký Yves Cornu s projektem Twinkle. Jeho živé vystoupení je plné energie, pohybu, čímž zaručeně dostává publim do varu. Tipli bychom si, že tohoto mladíka ještě čeká velká budoucnost. Je to zkrátka mladá krev, inspirovaná kapely jako jsou Imminent, Synapscape, Flint Glass atd.

Poslední v řadě live projektů se představí další francouz, Arco - Sonic Area, jež je doslova perfektní propojení noisu, beatů, samplů a brakcoru. O úplný konec večera se pak postará výborně hrající Dj Case.

**DARK:LIVE:FEST 4** - Cervello Elettronico (USA), P.A.L (GER), MulpHia-necrobit (CZ), Twinkle (FRA), Sonic Area (FRA), dj cASE
2. června (sobota 2007
Praha, Matrix klub (Koněvova 1730/13)
Vstup: 200,- Kč

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Tak sice jsem prisla pozde , a prvni dve formace sem nevidela, ale z toho, co jsem stihla , tak me nejvice oslovil asi Twinkle, to me zaujalo... ;-)
to rozjeli jako nevim co. Naví cdalším bonusem byla přítomnost jednoho labelu, takže doslova za lidovku si člověk mohl odnýst třeba Architect, Rorschach garden a další chuťovky.

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.