Na podzim vám přivezeme RABIA SORDU!

Erk Aicrag vypustí na Prahu svou kytarovou bestii.

"Hele, a kdy zas někdo přveze do Prahy Rabia Sordu?" Těžko spočítat, kolikrát jsme tuhle otázku za poslední roky slyšeli. A protože k punkovější tváři Erka, frontmana mexických krvavých veleknězů Hocico, sami chováme nemalé sympatie, rozhodli jsme se fanouškům i sobě udělat radost. 

V sobotu 7. října tedy budete mít po dlouhých letech možnost vidět Rabia Sordu v plné polní v Praze - včetně kytary a živých bicích, které nám všem pořádně naklepou půlky. Těšit se můžeme nejen na průřez toho nejlepšího z víc než desetileté kariéry tohoto spolku, ale i na nejnovější indus/dark electro punkové masakry. Zkrátka, chtěli jste nářez, máte ho mít.

Spolu s Raba Sordou se v Praze představí čerstvá naděje francouzského industrial rocku, trojka Chemical Sweet Kid a samozřejmě tuzemský předskok, který aktuálně vybíráme.

O všechny podrobnosti včetně předprodeje se s vámi podělíme už brzy. Už teď si ale natvrdo zapište do diářů - Sanctuary.cz presents: Rabia Sorda 7. října v Praze! Ostatně, před pár minutami to i sama kapela odhalila v následujícím traileru. Animales Salvajes on the road!


Rabia Sorda - Animales Salvajes on tour

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.