Co uslyšíte dnes večer ve Scéně Radia Wave?

Můžeme snad s ohledem na nedávné události v dnešním Dark Wave opomenout postavu ikonického Davida Bowieho? Jeho prolínání gotickou scénou a hromadě nových desek bude zasvěcen prostor Radia Wave od 22:00.

Pěknou nůši nových nahrávek jsme si napakovali přes vánoční svátky, abychom vám jí konečně v rámci 389. dílu čtvrteční gotické Scény, představili. Půjde o čerstvé nahrávky The Beauty Of Gemina, The Exploding Boy nebo The Devil And The Universe. Překvapíme vás temným remixem skladby filmového režiséra Johna Carpentera z jeho loňské, překvapivě nefilmové muziky, ukázkou z připravované desky slovenských The Opposer Divine a v Démantu připomeneme klíčovou úlohu, jakou měl David Bowie na celou gotickou subkulturu.

Scéna s PZ a TH (Dark Wave) (www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas – Radio Wave každý čtvrtek mezi 22. a 24. hodinou.

Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox). Živé vysílání můžete po internetu naladit zde. Diskutovat s fanoušky můžete na Facebookovém chatu pořadu zde.

David Bowie – The Heart's Filthy Lesson

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.