Co uslyšíte dnes večer ve Scéně Radia Wave?

Naše zkoumání hudebních kořenů temné scény nás tentokrát zavede do roku 1993. A že se tehdy opravdu urodilo, se přesvědčíte už dnes večer na Radiu Wave.

Téma: Rozdělení Československa. Premiéra Jurského parku. Vznik Evropské Unie. Rok 1993 byl zkrátka plný událostí. A také temné muziky. Při našem pravidelném putování po stopách gotické scény vůbec poprvé nakoukneme, co se roku 1993 dělo ve zkušebnách a studiích skupin jako Einstürzende Neubauten, Inkubus Sukkubus, Sheep On Drugs, Hrabě X, Nosferatu, Super Heroines, Deine Lakaien, Haujobb a dalších. Zkoumejte s námi ve čtvrtek od 22:00 na Radiu Wave!

Scéna s PZ a TH (Dark Wave) (www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas – Radio Wave každý čtvrtek mezi 22. a 24. hodinou.

Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox). Živé vysílání můžete po internetu naladit zde. Diskutovat s fanoušky můžete na Facebookovém chatu pořadu zde.

Super Heroines – Remembering Love

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.