Party v duchu The Sisters of Mercy již dnes večer

Patříte k fanouškům The Sisters of Mercy? Potom byste si neměli nechat ujít dnes večer výroční akci v pražském klubu Signal, na které zazní všechny známé a řada neznámých skladeb z kuchyně tohoto leedského kultu.

V polovině června uplyne třicet let od památného večera, kdy The Sisters of Mercy odehráli svůj nezapomenutelný koncert v londýnské Royal Albert Hall. Videozáznam z této temné mše později vyšel pod názvem "Wake" a stal se neméně kultovním artefaktem mezi fanoušky kapely. A právě výročí zřejmě nejslavnějšího koncertu v dějinách gothic rocku jsme se rozhodli oslavit party, která bude věnována pouze skladbám Andyho Eldritche a spol.


The Sisters Of Mercy - Wake 30th Anniversary Night se uskuteční v pátek 19. června 2015 od 20 hodin v prostorách klubu Signal na pražském Žižkově a za DJským pultem se během večera vystřídají nejoddanější 'Sistersfilové': MikoBofS, Nephilim a Kootcha.

Vstupné na akci je dobrovolné. Na místě bude k prodeji také limitovaná edice triček, vyrobená pouze u příležitosti této akce.

THE SISTERS OF MERCY - Wake 30th Anniversary Night
DJs: MikoBofS, Nephilim, Kootcha
pátek 19. června 2015 od 20 hodin
Praha, klub Signal (Koněvova 43)
vstupné dobrovolné

 

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

awww, musím mít to tričko... Mko prosím :D :D =^.^=
Ke koupi pouze na místě ;)

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.