Kommunity FK mají nový label, deska i koncerty na dohled

Legendární americká death/goth rocková formace Kommunity FK podepsala nahrávací kontrakt s Crysella Records na následující tři roky. Podpis smlouvy by měl pro posluchače znamenat nejen vydání předlouho slibované desky "Thee Image & Thee Myth" ale i dalších nahrávek. Mozek a hlavní hnací motor kapely Patrik FK k tomu říká: "Jsem nadšený z této příležitosti, která se nám naskytla, protože se nám otevírá možnost dostat naši muziku k posluchačům na celém světě. Vlastně jsem to až dosud pořádně neoslavil. Znamená to pro nás také příležitost koncertovat napříč Evropou, v Německu, Skandinávii nebo v Británii, což je pro KFK splněný sen."

Zástupci Crysella Records dodávají: "S Patrikem FK nemůžeme víc souhlasit - je to víc než vzrušující! Společně s našimi distribučními partnery a bookingovou agenturou Deadfall Management se nemůžeme dočkat, až roztočíme vír událostí."

Tak doufejme, že Patrik Mata a spol. zabrousí při svém vandrování Evropou i k nám.

 

The legendary and cult American deathrock/goth rock act Kommunity FK has signed a recording contract with Crysella Records for the next 3 years. This new signing will see the official release of Kommunity FK’s brand new LP, Thee Image & Thee Myth, world wide for the very first time as well as other new music to follow with Crysella Records. Bands founder/composer/multi-instrumentalist/shapeshifter and main man, Patrik FK, has this to say about this signing: “I am very excited about this opportunity to release new music to the entire world which is an achievement that I have never had the pleasure to celebrate until now. This will also be a new opportunity for us to perform throughout Europe, Germany, Scandinavia and the UK in order to play for our many European and UK fans, which is a dream come true for KFK."
Crysella Records added: "We couldn't agree more to Patrik FK/KFK. This is really happening and more than exciting! We are delighted with our distribution partners and our booking partner Deadfall Management to be part of KFK's new music maelstrom." Link - See more at: http://terrarelicta.com/index.php/news/4241-kommunity-fk-inked-a-deal-with-crysella-records#sthash.qXQ36Bx8.dpuf

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.