Co uslyšíte dnes večer ve Scéně Radia Wave?

Původně to vypadalo, že 299. díl pořadu Scéna s Pavlem Zelinkou a Tomášem Hoyerem alias Dark Wave se potřetí ohlédne za gotickými klenoty roku 1987. Nakonec je ale všechno jinak!

 

 

Těsně před vystoupení The Birthday Massacre se nám totiž podařilo atakovat jejich zpěvačku Chibi, která se uvolila a poskytla nám exkluzivní, a nutno podotnout velmi otevřený a zajímavý rozhovor. Ten vás ještě s horou zajímavé nové muziky ze všech koutů gotické subkultury (např. Combichrist, Rome, Trust, ChameleonsVox, Marka Gardenera & Robina Guthrieho a mnoha dalších) čeká od 22 hodin v 299. díle Scény s Pavelm Zelinkou a Tomášem Hoyerem/Dark Wave.

Scéna s PZ a TH (Dark Wave) (www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas – Radio Wave každý čtvrtek mezi 22. a 24. hodinou.

Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox). Živé vysílání můžete po internetu naladit zde. Diskutovat s fanoušky můžete na Facebookovém chatu pořadu zde.The Birthday Massacre - Red Stars (live 2009)

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.