Dvě novinky labelu Kalinkaland: Löwenritter a Joy Shannon and the Beauty Marks

Nový rok 2014 načneme něžně: Informacemi o něžných nových deskách německého labelu Kalinkaland records: darkwave/ambientním debutem projektu Löwenritter a informací o vydání nové kolekce netradiční písničkařky a multiinstrumetalistky Joy Shannon a její doprovodné kapely The Beauty Marks.

 

Lwenritter_-_Prelude_Ten_Seconds_Before_Sunrise

 

Kapely Dark Orange a Chandeen jsou nazývány pokračovateli odkazu Cocteau Twins. Oba hlavní protagonisté, Harald Löwy a Dirk Ritter se spojili, aby notočili něžnou instrumentální desku, která připomene další úhelný kámen v historii Cocteau Twins - album "Moon And The Melodies", kterou skotská trojice nahrála s klavíristou Haroldem Buddem. Löwenritter vám pomohou s debutem "Prelude - Ten Seconds Before Sunrise" vstoupit do nového roku obezřetně a patřčně rozechvěle.

 

 

Něha v keltsky koketním podání, to je novinka Joy Shannon and the Beauty Marks, která na Kalinkaland records vychází pojmenovaná "The Oracle". Multiinstrumetalistka Joy se zde prezentuje nejen jako uhrančivá zpěvačka delikátních melodií plných nefalšovaných citů s lehkým kabareltním podtónem, ale také jako brilantní hráčka na harfu, violoncello a harmonium. Páté album představuje bývalou gotickou zpěvačku v zajetí jemných melodií, které ale nesou texty o hříších, chtíči, vykoupení nebo ničení. Posuďte ostatně sami z klipu k písni "Alkonost".

 

Joy Shannon and the Beauty Marks - Alkonost


mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.