4 DJs, 2 kapely - Postapo Party vol. 6 rozšiřuje line-up

Už jen týden nás dělí od každoročního svátku plynových masek a jaderných podzemních otřesů! Šest let atmosferického mejdanu v protiatomovém krytu Parukářka oslavíme rozšířením line-upu na dvě živá vystoupení a DJskou stage se čtyřmi reprezentanty tvrdé elektroniky. Startujeme 22. června v 8 večer!

postapo2012_036

Postapo Party se během pěti let své existence stala jednou z nejnavštěvovanějších pražských electro parties "s přesahem". I letos se brány žižkovského krytu otevřou zvukovým a vizuálním experimentům, kromě čtveřice DJs vystoupí živě hned dvě živé formace.
Na počátku akci si několik nadšenců položilo otázku: „Jak se asi baví lidé, kteří přežili jadernou apokalypsu, bezpečně ukrytí ve svých vaultech?“. Vidina se začala rýsovat rychle, a jelikož je nejlepším ověřením teorie praktický pokus, vznikl před šesty lety první experiment. Spojujícím prvkem každoroční Postapo Party jsou plynové masky na tvářích návštěvníků, atomické exploze beatů v uších a tísnivé dokumenty civilní obrany na plátně.
Šesté pokračování nabídne vedle čtveřice DJských setů i dvojici živých kapel širokého žánrového rozstřelu. Dvacetileté výročí existence tu oslaví šumperští plechobijci Akimbo se svým speciálním setem. „Zvukoví nihilisté“, fungující s přestávkami už od roku 1993, ve své tvorbě mísící odkazy klasického industrialu a tvrdé elektroniky, to vše s odvážným zapojením textů v mateřském jazyce. Tešit se můžete na rezavé kolejnice, kotouče cirkulárky i živě roztáčenou sirénu.
V zadní části žižkovského krytu se vrátíme k samotným kořenům party a zacílíme na milovníky postapokalyptických snímků, radioaktivního herního průmyslu a konzumentů rezavých konzerv se psím žrádlem. Hodinový tematický set kořeněný vybranou projekcí zde odehraje instrumentální pražská čtveřice Iguana Bob & the Handsome Orchestra. Experimentální projekt, který se inspiruje ve zvucích jaderných explozí, mrtvolném šelestu vyprahlých měst, zpěvech pouštní karavany s lidskými orgány i v lynchovsky temných zákoutích vymazané hlavy.
Postapo Party vol. 6
Sobota 22. června, 20:00, Bunkr Parukářka
Živě: Akimbo, Iguana Bob & the Handsome Orchestra
DJs: Muchach0 R0b0t0, Kootcha, Pavel Z., DJane Evesome
Vstup: 90,- v ceně apokalyptický welcome drink!
Výjimečně zdařilé kostýmní kreace vstup zdarma
(Individuální posudek provede porota na vstupu)

Postapo Party se během pěti let své existence stala jednou z nejnavštěvovanějších pražských electro parties "s přesahem". I letos se brány žižkovského krytu otevřou zvukovým a vizuálním experimentům, kromě čtveřice DJs vystoupí živě hned dvě živé formace. Dvacetileté výročí existence tu oslaví šumperští plechobijci Akimbo se svým speciálním setem. V části atomového mejdanu se vrátíme k samotným kořenům party a zacílíme na milovníky postapokalyptických snímků, radioaktivního herního průmyslu a konzumentů rezavých konzerv se psím žrádlem. Tematický set kořeněný vybranou projekcí zde odehraje instrumentální pražská čtveřice Iguana Bob & the Handsome Orchestra

 

Video upoutávka na Postapo Party vol. 6


 

Akimbo - Lidi

 

 

Iguana Bob Theme Song (teaser)

 


 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.