Fotocrime dnes v Brně zopakují svůj zločin

 Mrkněte co si na dnešní večer přichystali promotéři The Shullins!

FOTOCRIME (USA) + BLEAKNESS (FR)
19.9. Brno - Kabinet Múz, Sukova 4

FOTOCRIME (USA) - fotozločin z rukou členů COLISEUM, YOUNG WIDOWS se vrací na místo činu. A tak je tu opět možnost zažít atmosféru 80 let, kde aura post-punku byla na vrcholu. Temný samet a taky darkwave-postpunk a chladnost synth zvuků s odkazem na německé EBM pionýry. Vůdčí osoba Ryan Petterson (ex-Coliseum, Black Cross, Metroschifter, Whips/Chains,...) se stává vyrovnaným společníkem v začouzeném noir světě, kde se ozývá paranoia studené války a neklid moderního světa.

Fotocrime staví na výrazných kytarových nápadech, které jsou rámcově kočírovány omamnou basovou linkou, bublající elektronikou s mužsko/ženským vokálem. Po singlu a 12" vydala kapela letos své debutové velké album s názvem "Principle Of Pain" opět u vydavatelství Golden Antenna Records (v Brně známe díky koncertům From Monument To Masses, Tephra, Rosetta,...) a opět produkované mistrem zvuku J.Robbinsnem (Jawbox). Těšme se na večer při kterém hustý dým budou krájet modrá světla a kult kapel Sisters Of Mercy, Joy Division, Cold Cave bude opět mezi námi.

https://fotocrime.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/fotocrime/

 

 

BLEAKNESS (FRANCIE) - Energický punk-rock ve kterém podezřele prorůstá do základu temná post-punková nálada. Francouzské trio se vrací přesně po roce do Kabinetu s novým 12" o který se postarala vydavatelství, která mají čich na kvalitu: Sabotage, La Agonía de Vivir a Destructure records. Ve svých řadách ukrývají léty provařené persóny francouzské nejen emo školy a tak portfólio se jmény jako Amanda Woodward, Karysun, Chaviré hovoří za vše. Tohle je punk, kterému věříme.

https://bleaknesspunk.bandcamp.com
https://www.facebook.com/Bleaknesspunk/


Více info:
www.theshullins.blogspot.cz
www.facebook.com/theshullins

 

Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1800527233348039/

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.