Novinky k Burtonově upírskému remaku Dark Shadows

Zatímco Burtonovo frankensteiní psisko již v traileru vesele koluje světem internetu, dlouho připravovaný seriálový remake Dark Shadows zůstává nadále zahalen tajemstvím.

DarkShadowsWeb

Příznačná třináctá spolupráce mezi Timem Burtonem a jeho komorním skladatelem Elfmanem už alespoň má své datum ostře sledované premiéry - na vteřinu přesně vám ji odpočítá oficiální web darkshadowsmovie.warnerbros.com. Pro všechny ostatní - vejde do kin 11. května tohoto roku.

 

I když jde o méně než dva měsíce, podařilo se až do včerejšího dne udržet veškeré záběry v utajení. Až nyní hlásá s nafouklou slávou server bloody-disgusting.com celé 4 (!) vteřiny zveřejněného materiálu v něčem, co se s komickou přehnaností označuje jako "teaser na trailer" aneb několikavteřinové lákadlo na jednominutové video. 

 

 

Zhlédnout jej můžete zde.

 

Pokud jste ještě neměli tu čest seznámit se detailněji s dějem, propůjčíme si jeho shrnutí z textu na čsfd.cz:

"V roce 1752 vypluli Joshua a Naomi Collinsovi se svým synem Barnabasem lodí z anglického Liverpoolu, aby začali nový život v Americe. Ale ani oceán jim nepomůže v tom, aby unikli záhadnému prokletí, které jejich rodinu pronásleduje. Uplyne dvacet let a Barnabasovi leží svět u nohou - tedy aspoň město Collinsport ve státě Maine. Majitel panství Collinwood - Barnabas je bohatý pán, má moc a je to notorický playboy…dokud neudělá zásadní chybu - zlomí totiž srdce Angelique Bouchard . Angelique je čarodějnice každým coulem. Přichystá mu horší osud, než je samotná smrt: promění ho v upíra a pak ho upálí zaživa. O dvě stě let později se Barnabas nechtěně dostane ze své hrobky a přichází do naprosto jiného světa roku 1972. Vrací se na panství Collinwood a zjistí, že z kdysi velkolepého panství jsou dnes jen ruiny. Zbytku rozpadlé rodiny Collinsů se daří o něco lépe, každý skrývá své temné tajemství. Hlava rodiny Elizabeth Collins Stoddard přivolá blízkou psychiatričku Dr. Julii Hoffman, aby jim pomohla vyřešit rodinné trápení. V usedlosti žije také neúspěšný bratr Elizabeth Roger Collins její pubertální dcera, rebelka Carolyn a Rogerův předčasně vyspělý 10ti letý syn David Collins. Rodinná záhada se přenese i na správce Willieho Loomise, kterého hraje Jackie Earle Haley a na Davidovu novou chůvu Victorii Winters."

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.