Depressive Disorder oslaví deset let koncertem

Brněnsko-pražská elektronická stálice chystá výroční show s mnoha překvapeními.

depdis_10yoea

Není to tak dlouho, co Depressive Disorder pokřtili své živé DVD "Insane for You" (psali jsme třeba tady) a už s nimi můžete slavit znovu. Tentokráte půjde o koncert "10 Years of Electronic Addiction" na počest deseti let fungování kapely, respektive jejího hlavního tvůrčího tandemu Disorder-Stork. 

Oslava je naplánována na sobotu 4. února 2011 od  20:00 v brněnském klubu Favál (kde bylo mimo jiné pořízeno i DVD). V rámci koncertu skupina prošmejdí všechna zákoutí své desetileté diskografie, opráší skladby z raného období a některé písně zahraje vůbec poprvé. Nebude se ale jenom vzpomínat, svou premiéru by si měly odbýt i ochutnávky z chystaného EP, jehož vydání je naplánováno na jaro 2011, a nějaká ta překvapení.

Přímo na místě bude k disposici kompletní diskografie Depressive Disorder za speciální slevy, prvních 50 fanoušků dostane navíc průřezovou kompilaci "Electronic Addiction" úplně zadarmo. A jako další dárek kapela nadělí sobě i svým posluchačům speciální trička k poctě desetiletého výročí.  

DDflyer-newsletter_2

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.