The Damned lákají na koncerty k 35 letům činnosti

O oslavách 35 let legendárních temno-punkerů The Damned jsme vám toho rozprávěli, s nadšením hodným jejich skalních fanoušků, poměrně dost. Aktuality završíme sérií koncertů vypsaných na domácí půdě.

Wave_Gotik_Treffen_2011087

 

Na ostrovní, rodnou půdu punkového hnutí se čas od času některý ze šťastlivců české scény vypraví za koncertními lákadly, a tak vysíláme důraznou zprávu všem listopadovým goth-friendly expedicím - nezapomeňte se zastavit na jednom z vystoupení londýnských gothic punkerů, i po téměř čtyřech dekádách totiž stojí za každou investovanou libru (připomeňme si například strhující set na letošním WGT).

Kapelníci se na domácí zem vrací po americkém turné a slibují vlastníkům vstupenek show nabitou tracky raného období "Damned, Damned,Damned" i "Black Alba", počínaje koncertem 9. listopadu v bristolské O2 Academy.

Výstřední oblíbenec Captain Sensible shrnuje po pětatřiceti letech kariéru kapely slovy:

"Nikdy jsme nedělali hudbu podřízenou jakýmkoliv trendům. A musíme opravdu produkovat něco speciálního, když nám i po pětatřiceti letech říkají fanoušci a hudebníci po celém světě, že jsme jim zkazili mládí."

 

Kompletní seznam britských vystoupení:

 
9.11   Bristol O2 Academy
10.11 Birmingham O2 Academy
11.11 Cambridge Corn Exchange
12.11 London Roundhouse
13.11 Brighton East Wing
14.11 Norwich UEA
15.11 Nottingham Rock City
17.11 Newcastle O2 Academy
18.11 Leeds O2 Academy
19.11 Manchester Academy
20.11 Edinburgh HMV Picture House

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.