Brooklynští noiseři A Place to Bury Strangers zazní v Batman: Arkham City

Newyorská skvadra, která si rychle vydobyla post nejhlučnější kapely z již tak ohlušující kolébky noisu, bude dotvářet atmosféru nové počítačové řežby s netopýřím mužem vznášejícím se nad gotickou metropolí.

 

Arkham-City-1

Comicsovými nerdy silně očekávaná herní novinka Batman: Arkham City a její tvůrci právě oznámili kompletní tracklist soundtracku, ve kterém se vedle kytarovek Black Rebel Motorcycle Club, The Raveonettes nebo úvodních Panic! At The Disco objevíi bonusová "In The Shadow" - patrně zkrácená verze dva roky staré "I Live My Life to Stand in the Shadow of Your Heart" z libě destruktivní desky "Exploding Head".

Děj chystané pařanské novinky nás opět zavede do temné metropole města Gothamu, jehož čtvrť Arkham City přeměňuje starosta Quincy Sharp na gigantický vězeňský komplex s nemilosrdnou hierarchií džungle. Svištícího siláka v netopýřím plášti sem přes nevoli nakonec zavede únos jeho sexy družky Cat Woman a na vás bude ovládat jeho detektivně - vražedné kroky a probíjet se tucty hororvých klaunů ozbrojených brokovnicemi.

 

Trailer ke hře můžete zhlédnout zde.


Kompletní tracklist:

 1. Panic! At The Disco - Mercenary
 2. Coheed and Cambria - Deranged
 3. The Duke Spirit - Creature
 4. Black Rebel Motorcycle Club - Shadow On The Run
 5. Blaqk Audio - Afterdark
 6. The Raveonettes - Oh, Stranger
 7. (Crosses) - The Years
 8. The Damned Things - Trophy Widow
 9. Daughtry - Drown In You
 10. The Boxer Rebellion - Losing You
 11. Serj Tankian - Total Paranoia
 12. A Place to Bury Strangers - In The Shadow (Bonus Collector's Edition)

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.