Co uslyšíte dnes večer v pořadu Dark Wave na Radiu Wave?

 

Spousta novinek a ještě více nových desek. To je hlavní obsah 132 dílu pořadu Dark Wave na Radiu Wave. Z Aktualit vám prozradíme, co nového se děje u Love Like Blood, The Danse Society, X-Fusion, Sheep On Drugs, Horrorpops, Ordo Equitum Solis, Northaunt nebo Love Is Colder Than Death, v Démantu vzpomeneme ještě čerstvé úmrtí fenomenálního baskytaristy Micka Karna (Japan, Dalis Car, JBK nebo No-Man), zahrajeme si z nových desek Golden Apes, Wire, Paper Gods, Gifts In Secret nebo domácí kompilace Na Západní Frontě Neklid vol.5. Na závěr vás pozveme na promítání filmu o kapele The Young Gods do Paláce Akropolis, kam švýcarská čtveřice naběhne o měsíc později už naživo předvést svou novou studiovou desku Everybody Knows.

Dark Wave (www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas - Radio Wave každou středu od 22 hodin do půlnoci. Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox).

Živé vysílání Radia Wave můžete po internetu naladit zde.

 

darkwave - logo

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

dufam ze nezabudnete spomenut info o chystanych vystupeniach Stevena Severina v Cechach a na Slovensku ;)
Už jsme o tom psali minulou neděli, viz článek zde:<br /><br />http://www.sanctuary.cz/component/content/article/10-novinky/4871-steve-severin-ze-siouxie-and-the-banshees-chysta-obsahle-ceske-turne

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.