26.8.09: Klec znovu ožije !

V pátek 4. září se v ostravském klubu Hudební Bazar naživo představí legendární severomoravská formace Klec. Kapelu, jejíž hudební kořeny sahají až do počátku 80.let, nyní tvoří bubeník Bazil, basista Klement a kytarista a zpěvák (a duše celého souboru) Klec. Ten nám ke comebacku po více než tuctu let řekl s grácií sobě vlastní dvě odpovědi: 

 

Psychadelicky

Při stavbě 2345-tého supermarketu ožralý ukrajinský bagrista urazil víka našich rakví, ve kterých jsme po desetiletí odpočívali a ukrutně nás probudil a pekelně rozčílil!

Od této chvíle pochmurný psychadelik Klec vstoupil znova mezi Nás! Chvíli trvalo, než naše ztuhlé končetiny začaly fungovat, ale dnes jsme již ve stavu, kdy by se na koncertech jen zcela výjimečně měly trousit po pódiu naše upadnuvší končetiny.

Prakticky jsme znovu mrtví jako v dávných dobách!

Česky

Pomalu kolem nás neznámo kam mizí dávní pochmurní psychadelici!

A proto jsme ještě před nevyhnutelnou smrtí znovu pozvedli nástroje, abychom kolem sebe šířili, všude kde to půjde, pochmurnost, smutek a stesk!

...až do úplného vyčerpání a až do úplného bezvědomí!

 

O kapele jsme psali v rámci Historie české gotické scény (čtěte zde), jejich podrobnější biografii naleznete zde, nebo navštivte jejich oficiální stránky.

 

KLEC

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.