Vrána, upíři i záhrobní tanečky na Eroticonu 2008

Již pošesté. Tuto sobotu (5.dubna) se v pražském klubu Delta rozezní hlas spisovatelů, novinářů a nadšenců science-fiction, fantasy a historie s nádechem erotična.

Photobucket

Start dalšího Eroticonu je naplánován na 10 hodin ráno, každý z návštěvníků obdrží materiály, které na rozdíl od ostatních conů směřujeme spíše k erotice. Nemusíte se bát nerozdatelných výtisků mdlých fantasy paperbacků, letos nám do materiálů přispěla krom jiných firma, kterou není nutné dále představovat ? Durex. Aby se neřeklo, bude možná i nějaká ta zábavná a šokující osvěta.

V 10:30 stoupí na prkna, co znamenají svět Katka Sovová a Vojta Čepelák, aby nám pověděli něco o slavné Vráně, komiksu i filmu a také představili unikátní projekt, do kterého se můžete zapojit i vy. Od 11:30 budou vystřídáni spisovatelem Leonardem Medkem, který osvětlí, jak je to dnes s pohádkami a co všechno za nimi máme vidět. Na hlavním sále poté nastane pauza, aby se pozorný divák mohl uchýlit do osobnějšího prostoru předsálí, kde již bude čekat Zdeněk Rampas s notnou zásobou knih (samozřejmě s erotickým nádechem). Od 12:50 se program hlavního sálu opět rozjede, tentokrát v čele s Martinou Bittnerovou, která naváže na svou minulou přednášku odhalující intimní život K. H. Máchy. O tom, že nešlo o žádného andílka, ale pořádně dominantního chlapa, nemůže být po konci přednášky pochyb. Přednáškové odpoledne bude až do večera patřit ženám. Petra ?Alraune? Neomillnerová, produktivní spisovatelka a novinářka loni seznámila diváky s čarodějnictvím, letos se chystá na další své oblíbené téma: Upíři. A jelikož jde o Eroticon, tak samozřejmě upíři a sex. Futuroložka, novinářka atd. Jita Splítková poté potěší milovníky techniky zejména mužského pohlaví. Přednáška nese název Od Venuše k miss digitál. Františku Vrbenskou a Ivanu Kuglerovou již také představovat nemusíme. První ze jmenovaných dam nám poodhalí závěs pomsty ? a to jak ze strany mužů ženám, tak i odplaty žen mužům. Ivana letos opět nezklame a zavalí otrlého návštěvníka palbou všelikých úchylek. Až skončí, budete si připadat nechutně normální.

Aby nedošlo k přeintelektuálnění společnosti, budete se moci vyřádit na minidílně bodypaintingu. Můžete se zde nechat pomalovat, či pomalovat svou doprovod i sebe sama. Během dne proběhnou i dva workshopy břišního tance ? budete-li se cítit přesezeni, naše lektorka vás ráda naučí pohyby příjemné pro tělo i na pohled. Vítáni budou samozřejmě i muži. Před koncertem se také krásné břišní tanečnice oddají tanci v předsálí.

V 18:40 se na hlavní podium vyhrabe přímo z hrobu partička hladových kostlivců a v taneční kreaci potěší oko všech milovníků záhrobní kultury. Sál poté bude na chvíli vyklizen, aby mohlo dojít k sesbíraní odpadlých kostí (a hlavně naladění chystající se kapely Hakka Muggies). V této přestávce se poprvé zúročí vaše lístky do tomboly. Krom hodnotné i recesivní literatury v ní čekají věci v celkové hodnotě cca 6500,-. Můžete například vyhrát jednu z fascinujících emancipačních zástěr, revoluční přípravek pro lepší potenci, ale i věci normální ? jako kávovar atd. Na závěr se rozezní výtečná muzika keltského punkrockmetalu, závěr celé akce je plánován chviličku po desáté hodině večerní.

Budeme se na vás moc těšit!

(Do klubu Delta se dostanete nejlépe autobusem z Dejvické, stanice Sídliště Na Dědině)

Více informací najdete na našem webu: **eroticon.us**

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

No to zní víc než zajímavě...Jsem pro každou lechtivou srandu, takže jdu :-D
Nu ja se zkusim utrhnout alepson na to odpoledne, kostlivci me docela zajimaj teda...a kdyz bude nejake to eroticno v dobre estetice, proc ne :D
Já se vždycky bojím těch zástupů brýlatých geeků postižených více či méně rozvinutou formou akné na těchto akcích.
Na Eroticonech jsem párkrát byl... Ale už to není, co to bývalo...
take uvazuji
jsem tam byla jednou a po desáté večer jsem raději prchla
Já se na takovýhle akcích z té hrůzy musím opít, když vidim ty lidi, jak jsou do toho zažratý.
Tarake: Tak krome toho, ze me tohle opravdu moc pobavilo bych rad sdelil, ze na jakkykoliv akci je lepsi se preventivne opit...protoze nektery lidi ja proste vazne nepobiram :D
jak to myslite? :-D
Byla jsem na akci Eroticon 2008 s kamarády, bereme to velmi sportovně, rádi se oblíkneme do erotických modýlku, rádi provokujeme, tančíme a skupina v ketském ražení nám rozprodila krev v žilách. Málo lidí se zúčastnilo, ale byl tam prostor.. Díky za vizitku Vaše upírka
Upirka: Tak doufame, ze se k nam dostane alespon link na fotky ;-)

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.