Project Pitchfork se vrací do Prahy s novým vesmírným konceptem

Tvrdě elektronická legenda Project Pitchfork nezahálí. Od doby posledního koncertu v Praze vydala tři řadové desky a s neztenčenou mírou koncertuje po celé Evropě. Zopakuje mimořádně intenzivní zážitek, kdy dokázala nadchnout milovníky jejich starší tvorby i příznivce aktuální tvorby?

Možná si na ten koncert z března 2014 vzpomínáte. Nečekaný kolaps schvátil večer před pražským vystoupením klávesáka Jürgena Jansena. Ještě, že „vidlím“ předskakoval všudybyl Daniel Myer, který absolvoval turné Project Pitchfork jako předskok se svým sólovým projektem Architect. Díky tomu jsme si mohli vychutnat legendární německou partu v nečekaném složení, ale také výrazně dlouhém setu, kdy Peter Spilles a spol. zabrousili často k hitovkám kapely z první poloviny devadesátých let.

V roce 2018 vydala trojice nové album „Akkretion“, které budou v dalších měsících následovat ještě dvě desky – „Fragment“ a „Elysium“. Pomyslná trilogie nás má odnést kamsi daleko do vesmíru, mezi umírající hvězdy a do hlubin věčnosti. Kapela slibuje, že nejnovější album nebude jen posluchačským zážitkem, má na nás totiž působit všemi smysly, abychom materiál procítili naplno. O tom, že koncertně to už více než čtvrtstoletí dokáže na vyhlášených koncertech, nás po čtyřech letech přesvědčí v sobotu 13. října v pražském klubu Futurum. Soupisku vystupujících ještě doplní další vystupující, které odhalíme později.

Vstupné v předprodeji v síti Ticketpro a GoOut.cz pořídíte za 590,- Kč (+ poplatky), na místě lístek seženete za 690,- Kč.

 

PROJECT PITCHFORK (DE)

13. 10. 2018, 20:00

Futurum, Zborovská 7, 150 00 Praha 5

Vstupné: předprodej v síti Ticketpro a GoOut.cz 590,- Kč (+ poplatky), na místě 690,- Kč

FB event koncertu - https://www.facebook.com/events/1845384808829126/

Project Pitchfork - Ascension feat. Sue

 

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Diky kluci! Zacinam odskrtavat zbyvajici dny do koncertu :-)

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.