=UKONČENO= SPOUŠTÍME PRODEJ MÍSTENEK DO BUSU NA CASTLE PARTY!

Měsíc zbývá do zahájení největšího středo- a východoevropského festivalu, polské Castle Party. Stejně jako v minulých letech pro vás zajišťujeme dopravu autobusem v úseku Trutnov-Bolków a zpět, abychom umožnili dobrou dostupnost co největšímu počtu českých i slovenských fanoušků. Letošní line-up totiž znovu stojí za to.

A jak to funguje v praxi?

1) ODJEZD NA CASTLE PARTY

Odjíždí se ve čtvrtek 13. července. Sraz je na Hlavním nádraží v Praze v 9:30 hodin u spodních tabulí (před průchodem k pokladnám). Pak se koupí hromadná jízdenka a odjíždí se v 10:07 hodin vlakem do Trutnova (spoj R 925 Cidlina), kam by měl spoj dorazit po čtvrt na dvě. Tam nás čeká malá pauza a vyčkání na cestující z ostatních směrů. Hromadný lístek vyjde zhruba na 200 Kč, jízdenka na vlak není v předprodeji zahrnuta.

Z Trutnova budeme vyrážet cca ve 13:30 hodin soukromým busem do Bolkowa přímo od stanice ČD. Ten vyjde na osobu na 400 Kč za cestu tam i zpět (tzn. že kdo zaplatil v předprodeji zálohu 200 Kč, doplatí na cestě do Bolkówa 200 Kč). A pozor, peníze za dopravu busem budeme vybírat už po cestě tam (bude totiž třeba autobus zaplatit rovnou).  


2) NÁVRAT Z CASTLE PARTY

Odjíždí se v pondělí 17. července v 8:45 hodin od kempu v Bolkówě nazpět do Trutnova. Pokud nedorazíte včas, bus odjede bez vás. Vlak z Trutnova do Prahy (R 928 Sněžka) odjíždí v 10:43 hodin, hromadná jízdenka vyjde opět cca na 200 Kč (není v předprodeji zahrnuta). příjezd do Prahy je 13:48 hodin.

 

Předprodej místenek včetně všech potřebných instrukcí naleznete ZDE. Předprodej potrvá do naplnění kapacity autobusu, proto si pospěšte a rezervujte svá místa včas!

Předprodej vstupenek na samotný festival pro letošek nezajišťujeme.

Na viděnou v Bolkówě!


 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.