Co uslyšíte dnes večer ve Scéně Radia Wave?

Jak dlouho se fanoušci temných pohanských folkloristů Faun těšili na první koncet formace v ČR? A konečně se dočkají. Tak si k tomu popovídáme s předákem formace Oliverem. Už za chvilku na Radiu Wave

Plánů na uskutečnění koncertu pagan-folkových hvězd Faun už bylo nespočet. Přesto premiérové představení septeta proběhne v Praze až v letošním roce (v pátek 16. června v pražském MeetFactory). Předtím, než se pagan folkaři vedení uhrančivým Oliverem Sa Tyrem předstoupí před české fanoušky, vám čtvrteční gotická Scéna odvysílá exkluzivní rozhovor, který spáchala se sympatickým frontmanem po telefonu. A nebudeme se bavit pouze o loňském albu Midgard. Moderuje Pavel Zelinka a Tomáš Hoyer.

Scéna s PZ a TH (Dark Wave) (www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas – Radio Wave každý čtvrtek mezi 22. a 24. hodinou.

Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox). Živé vysílání můžete po internetu naladit zde. Diskutovat s fanoušky můžete na Facebookovém chatu pořadu zde.

Faun – Federkleid

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.