Hurts se vrací do Prahy

Ve čtvrtek 25. února se můžete v pražské Malé sportovní hale potkat s Theo Hutchcraftem a Adamem Andersonem.

Britské Hurts připravilo k třetí řadovce "Surrender" svoje vůbec největší turné. Novinka, která vyšla loni v říjnu u Columbia Records, představila singly "Some Kind Of Heaven", "Lights" nebo "Wings". Na "Surrender" se začalo pracovat hned poté, co pánové v roce 2014 zakončili své předchozí vyprodané turné. Celý následující rok pak pokračovali v psaní a nahrávání, přičemž opět procestovali velkou část světa.

Album se nahrávalo na Ibize, v New Yorku, v Montreaux, v Los Angeles, ve Švédsku i ve švýcarských alpách. Opět ho produkoval jejich oblíbený švédský producent Jonas Quant, ke spolupráci ale tentokrát přizvali také věhlasného, Grammy ověnčeného producenta Stuarta Pricea (Madonna, The Killers) a Ariela Rechtshaida (Haim, Wampire Weekend).
 


Hurts – Some Kind of HeavenHurts se vracejí dva roky poté, co vydali veleúspěšné album "Exile" a společně s Calvinem Harrisem a Alesso natočili singl "Under Control", který obsadil 1. místo hitparád v několika zemích. Do této doby prodali více než 1,2 miliónu alb, přes 3 milióny singlů a přes 250.000 vstupenek na jejich posledním turné.

Nadcházející tour bude největším turné Hurts v jejich dosavadní historii. Začne 11. února 2016 v Glasgow, bude mít přes 20 zastávek a koncerty se odehrají i na velkých stadionech, či v renomovaných halách jako je Brixton Academy v Londýně nebo Hartwall Arena v Helsinkách. 25. února 2016 Hurts přijedou své nové album představit opět do Malé sportovní haly Praha.

HURTS (UK)
25. února 2016
Praha, Malá sportovní hala (Areál Výstaviště 67)
Vstup: 880 Kč předprodej / 950 Kč (na místě)

Hurts

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.