Gothic rocková událost jara: Exkluzivní koncert XIII. století a Star Industry v Praze!

Každý rok se vám snažíme přidat něco pod stromeček i my. I tentokrát náš dárek nebude ledajaký - na sobotu 16. dubna jsme pro vás v pražském Paláci Akropolis naplánovali společný koncert dvou legend - domácího XIII. století a belgických Star Industry!

Jihlavská gothic rocková legenda XIII. století si na rok 2016 přichystala zbrusu nový materiál, který zhmotní v polovině února na novém albu. Připravovaný nosič bude obsahovat devět nových skladeb a bude se jednat o první dlouhohrající studiový počin od vydání "Dogma" (2009). Prozatím nepojmenovaná novinka vyjde u kolosu Warner Music. Na rok 2016 zároveň připadá i oslava čtvrtstoletí činnosti souboru. Kapela si u této příležitosti připravila speciální program a pražský koncert bude zároveň i premiérovou možností slyšet nové skladby naživo. Nenechte si ji ujít!.

Vůbec poprvé se v České republice představí druhý vystupující, belgičtí Star Industry. Kapela patří ke stálicím evropské gotické scény a do Prahy přijede představit svou letošní desku "The Renegade" a zároveň oslavit své dvacáté výročí. Jejich skladby mají stálé místo v playlistech gotických klubů po celém světě a naživo koncertují jen výjimečně. Jsme rádi, že tento zážitek můžeme nabídnout právě Praze a českým fanouškům.

Vstupenky budou k dostání od Nového roku v předprodejních sítích Ticketpro a GoOut.cz za předprodejní cenu 290,- Kč (+ poplatky), na místě je potom zakoupíte za 390,- Kč.

Hezké Vánoce vám přeje kolektiv Sanctuary.cz!

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.