Vanessa vyrazí na halové turné

vanessa 2014

 

V sestavě Samir Hauser (Bruno Ferrari), Miroslav Papež (Moimir Papalescu), Jaroslav Stuchlý (ex – Michael´s Uncle), Jakub Horák a Tuzex (ex -Sunshine) a v souvislosti s vydáním nového maxisinglu, připravila legendární Vanessa sérii koncertů a poctí svou návštěvou vedle Prahy také další města v republice: Brno, Ostravu, Plzeň a Pardubice. Nezapomněla ani na východní sousedy a samozřejmě zahraje také Bratislavě. Na aktuálním maxisinglu naleznete například novou verzi jejich staršího hitu „Mikronaut“ nebo předělávku písně „Podivuhodný mandarín“ od Plastic People.

Vanessa si jako vždy připravila sérii překvapení, z nichž to první má vskutku libozvučné jméno: John Fryer – věhlasný britský zvukový inženýr a hudebník, člen This Mortal Coil, spolupracovník Nine Inch Nails, Depeche Mode, Fields Of The Nephilim, Swans, Cocteau Twins, Die Krupps a mnohých dalších světových skupin. John Fryer, který produkoval album Antidotum, se stal členem Vanessy a v únoru vyjíždí s kapelou poprvé na turné. Jak se kapela sehrála s hvězdou světového formátu? Vydrží John Fryer celé turné pohromadě s naší nejdrsnější hudební partou? Přijďte se podívat sami!

Dočkáte se samozřejmě také velkolepých čísel, kterými se Vanessa proslavila. Těšte se na obscénnost, brutalitu a na české poměry nevídanou show.

Na koncertu zazní nejen nové skladby z aktuální desky Antidotum, fanoušci se samozřejmě dočkají i klasických hitů napříč minulými alby Flashback, Monogamy a také Vanessa Gun.

Nahota, krev, skvělé a naturalistické české texty, obnažený obraz zkažené české společnosti - to je nová Vanessa! Poprvé v historii na halovém turné, na veliké stage, se speciálními efekty. Přijďte oslavit 25. narozeniny kultovní Vanessy na jejich největší show!

 

Začátek koncertu Vanessy je vždy ve 21:30 hodin. Vstupenky zakoupíte v předprodeji na www.ticket-art.cz.

 

 

 

Potvrzené termíny "Tour 25 let":

1.2.2015 od 20:00 hod. - PRAHA, Forum Karlín
3.2.2015 od 20:00 hod. - PLZEŇ, Hala TJ Lokomotiva
5.2.2015 od 20:00 hod. - OSTRAVA, Bonver Arena
9.2.2015 od 20:00 hod. - BRNO, Hala Vodova
10.2.2015 od 20:00 hod. - PARDUBICE, Malá ČEZ Arena

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Kdyz jsem zuto zpravu cetl poprve, myslel jsem, ze Vanessa bude v roli predkapely nejake vetsi hvezdy, jejiz jmeno se dovime pozdeji.nic proti Vanesse, ale myslim, ze na haly nema.urcite dokaze udelat velkou show, dovede si zaridit velkou aparaturu i podium a to vse zaplatit, ale navstevni potencial je urcite nekde jinde.kapacity hal jsou cca 3000-5000 lidi.verim, ze do Prahy dorazi 1500 lidi ale ostatni koncerty vidim na 500 - 800 platicich navstevniku.jsem zvedav na atmosferu v tech prazdnych prostorach.
Taky z toho mam trochu strach. Lepsi preplneny klub, nez prazdna hala. <br />Ale doufam, ze se pletu a i financne jim to dopadne, aby na tom netratili...
tohle jeste nekoho bere? :-)
Jo, extra.cz a lidi co ctou podobny bulvary :D<br /><br />Ale stary alba jsou pro me nekonecna klasika zanru, to zas jo :)
Kdo jednou ochutnal Vanessu, nemůže jinak, sráči...

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.