Co uslyšíte dnes večer ve Scéně Radia Wave?

Dnešní Scéna se bude kromě nezbytných novinek věnovat hlavně sobotnímu vystoupení Front 242 v Praze. S tím ve studiu vypomůže i Rodent, který je znalcem kapely a navíc součástí spolku R.B.M.K., který před "Fronty" odehraje svůj vůbec první koncert.


Už tuto sobotu se do Prahy vrátí legendární belgická formace Front 242, která patří k vůbec nejvlivnějším elektronickým kapelám historie. F242 jsou považováni za praotce žánru Electronic Body Music, který sami více než tři desítky let úspěšně šíří po celém světě. Jejich plodnou a barevnou kariéru představí hity, neznámými peckami i ukázkami bočních projektů Rodent, šéf domácího, tvrdě elektronického projektu R.B.M.K., kteří si na večírku v Divadle Archa odbydou svojí světovou premiéru.

Scéna s PZ a TH (Dark Wave) (www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas – Radio Wave každý čtvrtek mezi 22. a 24. hodinou.


Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox). Živé vysílání můžete po internetu naladit zde. Diskutovat s fanoušky můžete na Facebookovém chatu pořadu zde.Front 242 – Tragedy For You

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.