Co uslyšíte dnes večer ve Scéně Radia Wave?

Co takhle začít září třetím ponorem do ztemnělých vod roku 1989? Společnost nám budou kromě tradiční dvojice dělat i projekty umělců jako je Billl Leeb, Siouxsie, Douglas Pierce, Sam Rosenthal a celá řada dalších. Už za chvili na Radiu Wave!


Scéna s Pavlem Zelinkou a Tomášem Hoyerem se potřetí vrátí do roku 1989, aby odtud vydolovala temné nugety napříč celou gotickou subkulturou. A tak se nám během dvou hodin dostane "hitů" od Front Line Assembly, The Psychedelic Furs, The Creatures, Death In June, Black Tape For A Blue Girl nebo Batmobile. Očekávejte ale, jak jinak, ještě mnohem více!

Scéna s PZ a TH (Dark Wave) (www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas – Radio Wave každý čtvrtek mezi 22. a 24. hodinou.


Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox). Živé vysílání můžete po internetu naladit zde. Diskutovat s fanoušky můžete na Facebookovém chatu pořadu zde.The Psychedelic Furs - House

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.