Poslechněte si ukázku z nové desky caveových kolegů Dirty Three

Nedávno jsme vás informovali o chystané desce tria houslisty Warrena Ellise, nyní vám nabízíme k poslechu pilotní ukázku "Rising Below"

dirty_three

Instrumentální trio Ellis/Turner/White v minulosti úzce spolupracující s Nickem Caveem chystá pro fanoušky rozpadlých Grinderman jednu z nejsledovanějších desek tohoto roku. Devítistopá novinka "Toward the Low Sun" vyjde jako debut u vydavatelství Drag Records 21. února tohoto roku. 

Skřípavá balada "Rising Below" je první vlaštovkou vypuštěnou dos věta internetu.

 

 


Dirty Three - "Rising Below"e

 


Track-list desky:

 

 

Furnace skies 4:44

Sometimes I forget you've gone 3:46

Moon on the land 4:51

Rising below 5:47

the pier 4:53

Rain song 3:50

That was was 4:01

Ashen snow 5:13

You greet her ghost 4:50

 

 

Dobrou zprávou pro fanoušky skřípavých australských kytarovek oplakávajících rozpad Grindermanů je novinka jednoho z brusičů, experimentálního houslisty Warrena Ellise a jeho tria Dirty Three.
Neméně řízný garážový projekt fungující od roku 1992, s již více než deseti kotouči na kontě, přispívá letos po dlouhých sedmi letech od poslední desky "Cinder" dalším přírůstkem do diskografie. Devítistopá novinka "Toward the Low Sun" vyjde jako debut u vydavatelství Drag Records 21. února příštího roku. Kvality inmstrumentálního tria Ellis/Turner/White si můžete v pondělním ránu připomenout v rámci nádherné hotelové balady "Sea Above, Sky Below" s hostujícím Nickem Caveem.

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.