Novinky z příprav Ghost Buster 3 - Bill Murray rozcupoval scénář

Svaté trio Venkman/Stantz/Spengler na plátně zbožňoval snad každý - jednoduchým testem, který okamžitě zaplnil celý taneční parket, jsme to s hitovkou "Who You Gonna Call?" prověřili sami na letošním Halloweenu...

Ghostbusters_III_Movie

O to lepší by bylo před Vánoci zaslechnout nějaké progresivní novinky v dlouhodobě zatuchlé otázce třetího pokračování videokazetového kultu jménem "Ghost Busters". Jeden z nejdiskutovanejších sequelů 21. století dostal během loňského roku příjemný nádech realistična, když se dvě třetiny ducho-biječské a tvůrčí party Dan Ackroyd a Harold Ramis shodli na pokračování. Hlavní oslizlá star Bill Murray se připojila s nadějí na pokračování díky spolupráci na aktuální podobě videohry nesoucí stejné jméno. 

 

Jak se ale ve filmových bulvárech tyto dny píše - právě Bill Murray stojí za nekonečným oddalováním realizace projektu. Buďme mu za to ale možná vděční, jestliže scénář navrhovaného pokračování nabízel takové kvality, že si zasloužil doslova roztrhat na kusy. Právě tak se s ním totiž vypořádal hlavní hrdina a krotitel svůdné Sigourney Weaver, aby jej poté opatřil údajným nápisem "Nikdo nebude platit peníze za to, aby se díval na tlustý, starý chlápky honící duchy".

 

Fanouškovská scéna tedy nadále spekuluje, jestli budou Murray a jeho kolegové nahrazeni mladšími šviháky s naolejovanými hrudníky nebo se jim nakonec podaří vytvořit diskutovanou roli Venkmana-ducha, ohrožujícího město především dobře napsanými, sarkastickými komentáři. 

 

Momentálně tedy pokračování blokuje ochránce scénáristické kvality Murray a jeho kolegyně Weaverová, která si jeho angažmá připsala do podmínek k účasti na natáčení. 

Ackroyd nicméně prohlásil, že film vznikne v každém případě, s Murrayem nebo bez. 

 

 

Zdroj: http://www.nme.com/filmandtv/news/bill-murray-shreds-ghostbusters-3-script/256162 

 

Bill Murray has shredded his copy of the Ghostbusters 3 script, according to reports.
Murray is believed to be the one obstacle in the way of the supernatural comedy sequel getting made, with the rest of the original team being on board.
According to the National Enquirer, Murray has returned the destroyed script to former co-stars and co-writers Dan Ackroyd and Harold Ramis. A note apparently read: "No-one wants to pay money to see fat, old men chasing ghosts."
Rumours have suggested that the script, penned by the writers of the US version of The Office, would see the original team hand over the ghostbusting business to a younger generation of comedy stars, while some have even claimed that Murray's character Peter Venkman would himself appear as a ghost.
Sony Pictures is said to be uncomfortable about making Ghostbusters 3 unless Murray rejoins the cast, while Signourney Weaver has insisted that she will not return unless he does. Ackroyd, however, has claimed that the movie will get made with our without him.
The famously reclusive Murray did, however, join the original cast to offer voice work on the recent Ghostbusters console game.

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.