Co uslyšíte dnes večer v pořadu Dark Wave na Radiu Wave?

O koncertu švédských Covenant v Praze se v kuloárech šuškalo drahnou dobu. Prozatím se ale nikdo neodvážil tyto hvězdy současné sofistikované popové zábavy, zabalené do temnějšího sukna, objednat. Tím statečným je nakonec bubeník I. G. Dvorský, který se rozhodl koncert vlastní kapely Lakeside X obohatit o žádanou zahraniční hvězdu.

 

covenant-poster_prague-afterparty

 

Koncert v pražském klubu Roxy je doslova za dveřmi, a tak vám pořad Dark Wave přináší exkluzivní rozhovor se zpěvákem Eskilem Simonssonem. Z Aktualitek přihazujeme čerstvé informace z táborů Scary Bitches, Suicide Commando, Vic Anselmo, Pavly Mikulášové nebo Santa Hates You. V Démantu si připomeneme poslední vydavatelské plány legendy Throbbing Gristle. Zahrajeme si ze čtyř nových desek – The Last Days Of Jesus, Dope Stars Inc., Caul a Krystal System. Na závěr vás pozveme na koncert The Estranged a další hromadu stylových párties v Česku i na Slovensku.

Dark Wave (www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas - Radio Wave každou středu od 22 hodin do půlnoci. Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox).


Živé vysílání Radia Wave můžete po internetu naladit zde.

 

Darkwave

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.