Tides From Nebula, Stafrænn Hákon A Rorcal míří do Prahy

Nevíte, co si počít na večer Velikonočního pondělí? Kolegové z Epidemie records připravili pro tuto příležitost trochu žánrově odlišnou, ale i tak velmi lákavou nabídku. Tři prvotřídní post-rockové kapely Tides From Nebula, Stafrænn Hákon a Rorcal zamíří do klubu K4 a vy můžete být u toho!

 

Tides_From_Nebula

 

Polští Tides From Nebula patří mezi temné, post-rockové kapely, které za sebou mají doslova raketový start. Přestože vznikli teprve v roce 2008, velice rychle se dostali do povědomí příznivců instrumentálního post-rocku, a to jak velice intenzivním koncertováním, tak svým debutním albem "Aura" z roku 2009. Svůj hlukový rock se nebojí okořenit i tvrdším post-metalovým soundem. Momentálně mají dokončené nové album "Eartshine", které vyjde v květnu, a chystají se na další rozsáhlé evropské turné.

Další lahůdkou, která se nám na pondělí velikoniční v Praze představí, budou Stafrænn Hákon z Islandu. Tamnější muzikanti jsou velmi uznávaní pro svůj specifický intimní a sevřený sound a nejinak je tomu i v případě SH. Nádherný melancholický seversky čístý mrazivý mix elektronického ambientu a post-rocku. Závan ledového pustého severského ostrova v jarní rozkvétající středoevropské Praze.

A do třetice Rorcal ze Švýcarska. Hypnotický psychedelický ultra pomalý sludge / drone / doom s rituální atmosférou. Nekončící ceremoniál do hluboké noci. Lepší tečka nemůže být.

A protože podobné kapely nejlépe vyniknou v komorních prostorách, uskuteční se tento koncert v klubu K4 (Celetná 20, Praha 1). Kapely vystoupí v pořadí Stafraenn Hákon, Tides From Nebula, Rorcal. Velikonoční pondělí 25. 4. 2011 od 20:00. Vstupenky za 280 Kč budou pouze na místě v den koncertu. Případné rezervace jsou možné na e-mailu: info@epidemie.cz

www.epidemie.cz

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.