OMD rozdávají tento týden hudební vánoční dárky zdarma

Zasloužilí synthpopoví harcovníci Orchestral Manoeuvres in the Dark, oficiálně zkracovaní na OMD, se letos naplno vrátili do víru dění. K (po čtrnácti letech) nové desce "History of Modern" natočili dobře přijatý singlový klip "Sister Marie Says" (představovali jsme zde) a jméno kapely je znovu zpět na stránkách hudebních magazínů.

Není proto divu, že Andy McCluskey a spol mají důvod k dobré náladě a štědrosti, o kterou se rozhodli podělit se svými fanoušky. Od včerejška až do Štědrého dne kapela skrze své stránky http://www.omd.uk.com a Facebook profil rozdává každý den ke stažení zdarma různé hudební dárky – včera to byla singlovka "Sister Marie Says" v "Soil In The Synth" remixu, dnešním překvapením je vyzváněcí melodie "History of Modern (part I)" do telefonu, další dárky budou následovat.

Kapela tím chce poděkovat "za tak skvělý rok 2010 a samozřejmě popřát veselé Vánoce a šťastný nový rok", což říká i sám Andy v následujícím robotickém video přání.Veselé Vánoce od Andy McCluskeyho z OMD


Zdroj: Side-Line.com (Free remix download of 'Sister Marie Says' from OMD)

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.