Přijďte zapařit na steampunkové soirée

Steam-Up posterJelikož ledy bleskurychle ustupují prvním téměř jarním paprskům, dovolujeme si i my rozjasniti pochmurnou tvář našeho velectěného čtenáře a to akcí nanejvýše spektakulární, barvitou a kabaretní. Tato se uskuteční v sobotu 13. března letošního roku v pražském klubu Stromoffka (útlocitné dámy a pány dbající o svou dobrou pověst a pevnou morálku musíme však varovati, že tento podnik nabízí alkoholické nápoje, jež obluzují ducha i tělo!).

 

Zatímco jemným lidem doporučujeme setrvat v horním patře tohoto hostince a popíjet kávu, všechny ostatní dychtivé tance a bujarého víření zveme do hlubin patra spodního. Zde okusíte výběr toho nejlepšího, co vám mohou krotitelé fonografů (rozumějte DJs) předvést. Zazní poklady letité a oprášené, čerstvě nové, ale všechny pečlivě vybrané a padnoucí. Tmavé sklepení totiž zachvátí steampunkové běsnění!

Přichystali jsme si pro vás párty v mnoha ohledech jedinečnou a jelikož si vás rádi hýčkáme, bude vstup do klubu zcela volný, svobodný a nezpoplatněný. Svátečního obleku a naleštěných lakýrek tedy k této naší zábavě netřeba. K vidění budou mnohé oděvní modely naše - a doufáme, že i vaše. Jakož i projekce toho nejdivočejšího, co se ve světě nosí (a co by si na sebe nikdo soudný jen tak neoblékl, pokud by se nevydával na strastiplnou cestu kolem světa pomocí stroje času). Chápu, chápu, stále je to málo, ale k elixíru na zaručený růst vlasů přihazuji možnost shlédnout výstavu našich vlastních výtvorů určených k vašemu pokochání. A pokud stále nestačí, ať přijdu na buben, nachystali jsme tematickou a absolutně novou kolekci steampunkových placek! Pro každého, kdo by více než plackou chtěl se ozdobiti, bude k obhlédnutí i prodeji připraven stánek se stylovými koženými doplňky a možnost pořadatele podpořiti a slušivý kousek z dílny Sanctuary.cz si odnésti.

Tedy štastně doraziti v sobotu 13. března do klubu Stromoffka po sedmé hodině večerní se nejen posádkám vzdušných lodí a šíleným vynálezcum, nýbrž i všem jednotlivým steampunkovým nadšencům a sympatizantům doporučuje!  Zapaříme!

Steam-Up Party Vol. 1
13. března 2010 (start 19:00)
Praha, klub Stromoffka (Kamenická 54/655)
Vstup: zdarma

 

Klikněte pro zvětšení

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

To je moc pěkné, ale zdá se mi, že jste trochu pozapomněli na akce v Brně...<br />Co takhle třeba další Dead Dolls Disco?
huh, ohledne DDD se to chce spis primo obracet na poradatelsky tym disca. v prvni chvili jsem si myslel, ze sem uplne prosvihl ze DDD uz je naplanovane a dokonce ze se kryje s Steam up party. <br /><br />jinak jeej, uz zatapim pod kotlem!
w. : Neboj se nic, nepozapomněli a Brno ani v nejmenším zanedbávat nehodláme (ostatně jako nikdy předtím). Jsme v intenzivním kontaktu s organizátory obou velkých brněnských akcí (DDD a Gothic Party Brno) a to, že se u nás zatim o dalším Dead Dolls Discu nic nepíše má svoje opostatnění (něco je ještě třeba dořešit). Nicméně hned, jak se od pořadatelů dozvíme finální verdikt, budeme samozřejmě hned informovat na CZ Sanctuary.
[quote name="w."]To je moc pěkné, ale zdá se mi, že jste trochu pozapomněli na akce v Brně...<br />Co takhle třeba další Dead Dolls Disco?[/quote]<br />20.03. je v Brně Revolution Action. Hraje Dj Azraelus a Dj Disorder, Info najdeš dole:<br />http://www.cavern.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=905&Itemid=1<br /><br />Tak se ukaž ;-)
Ezechiel: Ok, potřebovala jsem jen slyšet, že jste se na to nevykašlali :-) Nějak jsem myslela, že to bude zase březen :-)<br /><br />Azraelus: Jsem si toho plně vědoma a určitě dorazím ^^
w.: V tom případě jsem rád, že Tě moje odpověď uklidnila. :-) Na velké akce jako DDD bychom se určitě nevykašlali ;-). A máš i pravdu, že na březen bylo další DDD naplánováno, ale v současné době to nevypadá zcela jednoznačně. Třeba se tady k tomu vyjádří přímo někdo z organizátorů :-).
he, proč je tu tahle debata? jak se to týká steampunkové akce v Praze?
Jupí, tak mám radost , hlásí se nám hosté! Zátah na sekáče a babiččiny skříně :woohoo:
he, tak si to precti znovu - nekdo se tu bal ze se kasle na brnenske tak mu tady lidi odpovidaji co ti na tom neni jasne?!?<br /><br />jinak na akci asi nedorazim ale uzijte to a tesim se na fotky
Nepude u vas koupit taky Příběhy Impéria? Je to nějaký nový erpégéčko, jako dračák, ale z viktoriánský anglie říznutý stýmpunkem
Bohužel ne, ale budeme mít spousty krásných doplňků z kůže v steampunkovém stylu a ty u nás jen tak někde neseženeš. A taky nějaké obrázky a placky.

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.