Co uslyšíte dnes večer na Radiu Wave

Horda novinek a rozhovor se samotným Tomasem Petterssonem, principálem ikonických Ordo Rosarius Equilibrio. O tom bude dnešní Scéna, která právě začíná!


Švéd Tomas Pettersson byl s ambientním zjevením Ordo Rosarius Equilibrio jedním z nejdůležitějších artefaktů kultovního labelu Cold Meat Industry. I dnes je Pettersonův apocalyptic pop, jak autor svoji tvorbu sám označuje, jedním z nejoriginálnějších spolků na gotické scéně. Po šestileté pauze letos projektu vyšlo nové dlouhohrající album "(Vision: Libertine) - The Hangman's Triad" a pětice se po dlouhé době představí i Praze. Před sobotním vystoupeníM v pražské Nové Chmelnici jsme s Tomasem probrali jeho bohatou historii, myšlenkové pozadí ORE a informace okolo čerstvé novinky. Moderuje Pavel Zelinka a Tomáš Hoyer

Scéna s PZ a TH (Dark Wave) (www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas – Radio Wave každý čtvrtek mezi 22. a 24. hodinou.

Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox). Živé vysílání můžete po internetu naladit zde. Diskutovat s fanoušky můžete na Facebookovém chatu pořadu zde.

 

Ordo Rosarius Equilibrio – IMBECILE, My Idiot Lover

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.