New wave/postpunkoví Future Punx přijíždějí do Brna

Už zítra si můžete dát v brněnské Praze našlápnutou brooklynskou pětici a k tomu tři další projekty.

FUTURE PUNX (USA) - Brooklynská pětka přijíždí roztančit brněnskou Prahu svým osobitým mixem kapel TALKING HEADS,  DEVO, ROBOCOP KRAUS,ROXY MUSIC či GANG OF FOUR. 80-tkový post punkový/new wave sound protkaný synth zvuky budoucnosti. Jak sama kapela uvádí snahou je skloubit jejich dvě lásky,kterými jsou punk rock a dance music.

Živelnost, post punkové hrátky postavené na rytmice a výrazné groovy base jsou dohromady tmeleny klávesovými zvuky, které nahrávají decentní kytarové lince. Pulzující a zároveň značné hravá hudba Future Punx dává tušit, že tahle parta tvořena členy kapel  Teenage Cool Kids / Fergus & Geronimo / Wax Museums se postará o nevšední letní  brněnskou neděli. Nová deska vychází u Adagio830 records, které stojí za deskami Comadre, Aussitot Mort, Haram, ...


Future Punx - Plus Side


BEZBOLESTNÁ - Kraválový emocore, který uměly hrát jen kapely z HáKáče v čele s Themou 11. Najdeme tady ex-členy La Prosperité, Václav Klaus nebo Goodbye Blues. Na svém kontě má split s Peleton a zářež pro kompilaci Crooked  to  Death. Obé vyšlo na kazetě díky Stoned To Death records.

FRAU FRANKENSTEIN UND SPŰLLBOYS - Digi hardcore /elektro se dvěma MC´s evokující výbušnou náladu ATARI TEENAGE RIOT. (Ex-)Členové a členka kapel Piča z hoven, Humen Steak, Průmyslová smrt, atd.

NO FUN AT ALL IN THE HOUSE OF DOLLS - Soundtrack pro ztracené duše. Experimentální chill wave duo největších fanoušků kapely VUM. Člen a členka MY DEAD CAT a PIČA Z HOVEN.  

Koncert začíná přesně v 20:00. V době od 17:00 do 20:00 na nádvoří  Pražákova paláce vystoupí speciální host Kurt Gottschalk, DJ kultovního newyorského radia WFMU, který pravidelně provází svým pořadem Miniature Minotaurs.

FUTURE PUNX (USA) + BEZBOLESTNÁ + FRAU FRANKENSTEIN UND SPŰLLBOYS + NO FUN AT ALL IN THE HOUSE OF DOLLS
30.8. Brno – Praha / Fórum pro architekturu a média, Husova 18a, 20:00

Future Punx

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.