Ještě než přijedou The Midnight do Prahy vydají druhou remixovou desku

Americká synthwave senzace The Midnight přijede na podzim konečně naživo představit své umění. Ale ještě než k tomu dojde, nabídne svým fanouškům druhou dlouhohrající remixovou kolekci.

Pokud ještě nevíte, jak strávit 28. října a synthwave elektronika vás baví, pak musíte vyrazit do pražského klubu Futurum. Práce tento den si v České republice odbyde svou koncertní premiéru americká dvojice The Midnight. Jejich podání retro synth žánru nemá tak temné konotace jako hudba kolegy Perturbatora nebo Carpenter Brut. Je melancholičtější a popovější. 

O tom vás duo přesvědčuje už na třech řadových deskách, z nichž ta poslední nazvaná "Kids" vyšla v loňském roce. Letos se Tim McEwan a Tyler Lyle věnují především koncertování, díky kterému se podívají i do Prahy. Ještě předtím než opustí Státy ale vyšlou do světa druhou remixovou kolekci. Na skladby ze všech tří desek se podívají například žánrový pojem Timecop1983, indie-electronický fenomén Uppermost nebo deep-and-dark-progresivní maestro Nox Vahn. Celá kolekce jedenácti předělávek vystartuje vstříc posluchačům 27. září 2019. Label Silk Music vypraví album pouze v digitální podobě. Už teď si z něj můžete pustit dvě první ukázky. 

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.