Nový singl Blutengel je venku, mrkněte na klip

Druhá ochutnávka z chystané řadovky útočí na posluchače.

Německá stálice Blutengel vydá v únoru novou desku "Un:Gott", které předcházel před časem už první singl "Surrender to the Darkness" (psali jsme). Druhý singl "Vampire", který byl ohlášen na 23. listopadu, je už taky venku, včetně fyzické podoby na CD a limitovaných vinylech. Song se dočkal i videoklipu, kterým se můžete pokochat hned:

Blutengel - Vampire

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Blutengel jak jinak opět nezklamal.Vampire jednoznačně palec nahoru.Blutengel poměrně neznámí interpret a co singl to jedna pecka za druhou.A o řadových písních na albech ani nemluvím.Song Guilty mluví za vše.Velikány světové hudby od tohohle chlapíka se máte co učit.
pomerne neznamí(ý) interpret??? to ses asi spletnul ne? oni jsou v Reichu totalni Áčko....
Tak ja bych naopak rekl, ze Vampire zklamal na plne care!! Blutengel ted mel zhruba pet let cesty vzhuru a tohle je po dlouhe dobe krok zpet. Vykradacka sama sebe, bez napadu omilaji to, co z poslednich ctyr desek zname zpameti.... uz me Ulino "to your soul" leze dost na nervy, proste mi prijde, ze by se na to meli ba chvili vysrat a ne furt hrnout system deska-tour-festaky-tour....
souhlas, klidně i nadobro
Dobře napsáno. Pokaždé, když teď od nich slyším něco nového, říkám si: "Hergot, to jsem už od někde slyšel..."
Přesně Kootcho, Vampire a i ten song předtim (název si ani nepamatuju) je totální vyhořelost.
Já sem taky trošku přidám a řekl bych sám za sebe , že Blutengel jdou pěkně dolů a první písnička a i ted druhá (z ještě nevydanýho novýho alba) jsou pěkný sračky!! Upřímně se na nový album ani moc netěším. Ale uvidíme až album bude venku.
https://www.infrarot.de/blutengel/ungott-limited-edition/9952947

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.