!!!Nová verze CZS je zde!!!

Tak a je to tady, dnes v 8 hodin večer středoevropského času byla spuštěna nová verze webu české gotické komunity.
Photobucket - Video and Image Hosting

Přináší nejen nový design, ale také změny ve struktuře článků, které poslouží k lepší orientaci mezi nimi, a zároveň došlo k profiltrování neaktuálních témat.

Mezi rubrikami se objevily dvě nové sekce. "Reporty", kde bude možné se dočíst o všech proběhlých akcích na české scéně, a "Rozhovory", kde bude postupem času přibývat zpovědi hudebních těles a osobností spojených s gotickou scénou.

Rubrika "Gothic" pak bude zahrnovat veškerá pojednání o samotné komunitě z teoretického hlediska, tedy převážně sociologický a historický pohled na "goths" populaci.

Dále přibyla řada prvků informujících přehlednou formou o nadcházejících akcích a zcela nový CZS banner v sekci odkazy.

Doufáme, že nové CZS na Vás bude nejen působit příjemnějším dojmem, ale bude pro Vás vždy centrem aktualit, a orientace zde bude co nejpřehlednější.

Nakonec bych rád dodal, že se omlouváme za některé současné nedostatky jako je nefuknční diakritika ve starých komentářích, co nejdříve budou odstraněny. Veškeré dotazy, připomínky a poznámky k nové, zabíhající verzi prosím směřujte na naše "FORUM":[http://www.sanctuary.cz/forum/], či na samgarr@sanctuary.cz. Děkujeme! :)

******* Váš CZS team *******

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Pekny to je a rychlejsi, uz ne stranka za 10 sec, ale za 4.135 :-)<br />Hlavne je sikovny prehled akci vpravo, chybi mi tam jen formular na nahlaseni dalsi akce ci opraveni jiz zadane (EPF bude jiz VI. ;-)
[1] Tak děkujeme, ty akce chtěj ještě dochytat...že je EPF VI. a ne V., vím, ale nevšiml jsem si, že to bere jenom určitý počet znaků...nejjistější jak přidat akci bude prozatím asi napsat někomu z nás na mail, ale třeba se časem nějaký fromulář objeví ;-) Ještě to chce vymakat, provázat to s článkem...ale to půjde ;-)
Vyborna zmena ! Gratulejem! :-)
moc se mi ta nova verze libi ty koncerty v pravo jsou vyborny napad. diky za nas vsechny kterym gothica neco rika ze se o nas tak starate ;-) at vam to vydrzi!
**Díky**
Dekujeme! Spokojenost pro vase oko i dusi je nasi prednosti :-D :-D
jakej podvodnik zase 8-O
Muhehe....pěkné, moc pěkné, co jinak dodat, než že mi překvapením spadla brada...člověk se podívá na stránky, všechno při starému a o chvíli později nový vzhled :-D nezbývá než jen pochválit a doufat, že bude dostatek kvalitních článků ;-)
jooo je to takovy novy a.....hezky ;-)
fakt děkujeme mockrát, pokusíme se nezklamat, již brzy se objeví další zajímavé články ;-)
[7]Heh nova vychytavka na webu, komentare sami rozpoznaj povahu cloveka :-D
Juhůůů tak moje reakce po otevření sanctuary.cz: ty woe to čumím:-)) Takže moc pěkné, a konečně se to rozjelo, tak přeju mnoho zdaru:-)
taky nutno dodat, že tenhle image hl.stránky sanctuary je mi daleko sympatičtější než image fora..a jsou vlasně dost rozdílné, a přitom patří k sobě, nevím zdalipak to tak bylo záměrem, ale je to trošku zvláštní.
Chval chval chval :-P moc se mi to líbí. Člověk se tu díky tomu nádherně provedenému vstupu opravdu cítí jako v útočišti. Taky je fajn vychytávka ten rychlý přehled akcí a nové utřídění sekcí zas prospělo snadné orientaci čtenářů v textech.
Taky musím pochválit a moc se těším, s čím ještě potěšíte do budoucna :-) Jinak jsem zvědavá na sociologický a historický pohled na gotickou komunitu...byla by to zajímavá práce třeba vyrazit do terénu a udělat takový průzkum o tom a tom z pohledu sociologie a psychologie .)
Je to hezké, dobré barvy. Pěkně sladěné. :-)<br />Jenom chci nahlásit, že v Firefoxu 2 a Opeře 9.1 je ten design zobrazený trochu jinak než v IE.<br />Jo a pak jenom ještě taková maličnost. Z fóra je odkaz na starou verzi CZS... ;-)
Ty jo.. No, musím říct - dobrá práce, pánové ;-) Je super teď sledovat, že se CZSko dál vyvýjí... A že se vyvýjí takhle :-)
[16] jj diky za upozorneni, u FF se blbe zobrazuje pozadi pod menu, o opery nevim ale podivam se na to a pokusim se to dat do poradku
[18] U Opery totéž, jako u Firefoxu. ;-)
Vypusťte holubice, hrajte státní hymnu a hurááá =) Sem velice rád, Same a Ezi, že ste to zvládli a po mnoha měsících úporného boje ste inovace konečně docílili ... díkuju =*
[18]<br />Co je za problém? Já používám FireFoxe, a nezdá se mi, že by tu něco nešlapalo.
[21] Jenom maličkost. Levý sloupec nemá černé pozadí jako sloupec pravý. :-)
Počkat, nemůžu najít třetí díl té serie o goths. To jsem slepá, nebo se vypařil.. ? :-( Jinak nový vzhled rozhodně chválím... hlavně tedy přehlednost a vstupní stranu. :-D
[23] Děkujem, s třetím dílem série o goths máš pravdu, už na tom pracujeme, jen máme nějaké redakční problémy, ale to se brzy vyřeší, slibujeme ;-)

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.